juggle.sk otvára E-SHOP

Milé žonglérky a milí žongléri, za niekoľko týždňov plánuje juggle.sk spustiť nový žonglérsky internetový obchod. Hlavným cieľom obchodu bude sprostredkovať Vám všetky možné žonglérske produkty tak, aby ste ich nemuseli hľadať a nechávať si dovážať po celom svete za neuveriteľné peniaze. Takýmto spôsobom tiež chceme uľahčiť štart začínajúcim a zväčšovať našu malú ale milú žonglérsku komunitu.

Preto ak sa v blízkej dobe chystáte doplniť Vaše žonglovátka, (či dostať ich na Vianoce a pod.) tak píšte na mizu@juggle.sk alebo do komentárov sem a na facebooku, prípadne volajte na čísla uvedené v kontaktoch. Píšte konkrétne produkty aj farby, veľkosti a množstvo ak už máte vybraté.

V prvej objednávke budú najmä produkty od PLAY, ale budeme sa snažiť vyhovieť všetkým Vaším predstavám aj od iných značiek a domácich výrobcov, či už ide o hádzanie, kontakt, točenie, diabolo, yoyo…

Taktiež chceme zaviesť bazár na výkup a predaj Vášho opotrebovaného náčinia.

Šírte prosím tieto informácie a my sa Vám určite odvďačíme dobrými službami a cenami a dúfajme aj celoslovenskými stretávkami.

juggle.sk/shop

  • Twitter
  • Email
  • Blogger
  • RSS
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Čo to o Mižu

NINDŽA
Tento príspevok bol zaslaný do Všeobecné, Všetky a tagovaný , , , . Spraviť záložku permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>