POMOC

INFORMUJ

Vieš o nejakej akcii, stretávke, predstavení, žonglérskej skupine, zaujímavej webstránke, obchode, e-booku, aplikácii o ktorej sa doposiaľ na stránke neobjavila zmienka alebo vieš doplniť informácie? Neváhaj a napíš adminovi alebo niektorému z autorov a my doplníme naše nedostatky.

STAŇ SA AUTOROM (aj česky)

Máš zaujímavé nápady na články, poznáš skvelé videá na zverejnenie, máš množstvo fotiek zo žonglérskych akcií, chcel by si uverejniť svoje tutoriály a tipy aby si pomohol menej skúseným. Určite a ozvi a mi ťa strašne radi priberieme do tímu. Je úplne jedno akému odvetviu žonglovania sa venuješ.

ROZŠIRUJ

Aby sme sa stali plnohodnotnou komunitnou webstránkou, ktorá bude podávať aktuálne informácie, diskusie žonglérov a organizovať stretávky, je potrebné aby nás žongléri navštevovali a komunikovali s nami i medzi sebou. Preto ak poznáš nejakých žonglérov, webstránky, či sociálne siete podpor nás slovom, písmom, obrázkom alebo odkazom  na stránke a čím viac nás bude tým budeme lepší.

OHLÁS CHYBY

Našiel si na stránke chybu (akúkoľvek), nefunkčný link, problém s videom, obrázkom alebo čímkoľvek iným. Daj nám vedieť a my problém v čo najkratšej dobe odstránime, tiež sme len ľudia.

  • Twitter
  • Email
  • Blogger
  • RSS
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Nekomentujeme.